100% Silikonas Titebond Vidaus ir Lauko Darbams (50 metų) dėžėmis

12vnt. 2601 Baltas123,42 €
...

Dėmesio: Hermetikas parduodamas dėžėmis (pigiau) internetu. Kainos nurodytos už vieną dėžę. Dėžėje 12vnt.

Apie “100% Silikono Sandariklį Titebond (50 metų)

„Titebond® 100% Silikono Sandariklis“ yra universalus sandariklis idealiai tinkantis tiek vidaus, tiek išorės darbams. Tai RTV pramoninis silkonas pasižymintis puikiu sukibimu su daugeliu įprastų statybinių medžiagų, įskaitant vinilą, aliuminį, stiklą ir dažytus paviršius. Sandariklis suformuoja labai tvirtą ir lankstų sujungimą, kuris pasižymi puikiu atsparumu vandeniui. Visiškai sukietėjęs „Titebond“ 100% silikono sandariklis gali atlaikyti ekstremalias temperatūras. Pasižymi puikiomis antimikrobinėmis savybėmis ir puikiu atsparumu įtrūkimams. Su metais jis netaps trapus ir bus atsparus išblukimui ar pageltimui. Jis taip pat lengvai išsispaudžia esant žemesnei temperatūrai ir greitai džiūsta.

  SAVYBĖS IR PRIVALUMAI

 • RTV PRAMONINIS SILIKONAS;
 • SKIRTAS NAUDOTI VIDAUS IR IŠORĖS DARBAMS;
 • SUDARO VANDENIUI NEPRALAIDŲ IR ATSPARŲ PELĖSIUI SUJUNGIMĄ;
 • NEBUS ĮTRUKIMŲ IR NETAPS TRAPIU;
 • NEGELSTA;
 • YPATINGAI GERAI SUKIMBA SU DAUGELIU STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ;
 • PUIKIAI ATLAIKO EKSTREMALIŲ TEMPERATŪRŲ POKYČIUS;
 • EKSPLOATACINĖ TEMPERATŪRA NUO -51⁰C iki +176⁰C;

Atitinka šiuos standartus:

 • ASTM C920;
 • Federalinė JAV specifikacija TT-S-001543A ir TT-S-00230C;
 • FDA reglamentas 21-CFR-177.2600, skirtas netiesioginiam sąlyčiui su maistu (kai visiškai sutvirtėjo);
 • NSF 51 sertifikuotas tiesioginiam sąlyčiui su maistu;

Fizinės savybės

Sudėtis: Silikonas
Spalva: Baltas, Skaidrus.
Kietūjų dalelių: 85%
Klampumas: 250,000 cps;
Bendras paslankumas: +- 25%;
Lipnumo laikas: 3
0-60min. (prie +24°C ir 50% RH);
Užšalimo/atšilimo stabilumas:
Stabilus
LOJ:
36 g/L ;
Pliupsnio temperatūra: >93,3⁰C
Produkto išeiga (priklausomai nuo snapelio skylės diametro): ~ 6mm - 9,5m, 3mm - 19m.
Tvirtėjimas: 24val. (0,6cm siūlei) prie +24°C ir 50% RH;

Naudojimas

Darbinė temperatūra: nuo -400
Eksploatavimo temperatūra: nuo -51⁰C iki +176⁰C.

Darbo laikas: 15-20 min. dirbant su 6mm snapelio skylute.

Paviršiaus paruošimas: Paviršiai turi būti nuvalyti nuo užteršimo ir kitų medžiagų kurios gali trukdyti tinkamai hermetikui prilipti. Turi būti nuvalytos visos kitos medžiagos, kurios gali užkirsti kelią sukibimui. Už tinkamą paviršiaus paruošimą atsako pats vartotojas. Siekiant užtikrinti, tvarkingas sandariklio linijas, naudokite apsaugines lipniąsias juostas. Lipniosios juostos turi būti pašalintos tol kol nesutvirtėjo sandariklis.

Naudojimas: „Titebond® 100% silikonas“ yra paruoštas naudoti. Silkono išspaudimui naudokite profesionalius sandariklių išspaudėjus/pistoletus. Išspauskite sandariklį į angas, plyšius, tarpus ar skyles. Maksimaliai užpildykite jungties angą ir pakartokite, jei reikia. Jei jungties gylis didesnis kaip 1,3 cm papildomai naudokite plyšių užpildymo medžiagą. Prieš pradedant darbą visapusiškai išbandykite sandariklio naudojimo tinkamuma ant jūsų paviršių.

Valymas:
mineralinis spiritas arba lygiavertis tirpiklis. Naudojant mineralinį spiritą sekite tiekėjo atsargumo priemones. Po darbo rankas plaukite su muilinu vandeniu. Sukietėjusi sandariklį pašalinkite peiliu arba kitomis mechaninėmis priemonėmis.
Po sutvirtėjimo, sandariklio perteklius turi būti nupjaunamas. Sekite tirpiklio tiekėjo atsargumo priemones naudojant tirpiklius. Po darbo rankas plaukite muilinu vandeniu.

Apribojimai:

Netepkite, jei per 12 valandų numatomas lietus. „Titebond“ 100 proc. Silikono sandariklis neturėtų būti dažomas nes dažų plėvelė nebus tokia tampri kaip silokonas - todėl dažai gali įtrūkti arba nusilupti. „Titebond 100% Silicone“ nerekomenduojama naudoti ant natūralaus akmens, marmuro, kvarcito ar granito, nes tai gali sukelti paviršiaus spalvos pakitimus. Saugoti nepanaudotą produktą sausoje vietoje žemesnėje nei +24°C. Jei turite klausimų dėl naudojimo, kreipkitės į tiekėją arba apsilankykite tinklapyje www.titebond.lt.

Garantija:

Jei jūsų netenkina produktas, atvejais kai jis buvo naudojamas kaip nurodyta, jūs galite grąžinti pakuotę su nepanaudotu produktu ir pirkimo įrodymą, kad UAB NAVAKO galėtu pakeisti produktą. Gražinamoje pakuotė produktas neturi būti panaudotas iki galo. Garantija galioja tik produkto pakeitimui į kitą ir neapima darbo sąnaudų ir pan. JOKIOS KITOS GARANTIJOS yra nenumatytos.

DĖMESIO: Prieš naudojimą perskaitykite saugos duomenų lapus. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.