Apie Titebond

Kasdien tūkstančiai su mediena dirbančių specialistų ir statybos profesionalų su pasitikėjimu renkasi „Titebond“ klijus ar hermetikus. Jie žino, kad „Titebond“ yra aukščiausios kokybės produktas, kuris padės darbus atlikti lengviau ir geriau. Šie meistrai gauna daugiau nei konkretų „Titebond“ produktą. Jie gauna viską, kas yra už „Titebond“ pavadinimo – ir tai daro šį prekės ženklą vienu iš labiausiai patikimų prekių ženklų klijų pramonėje.

Titebond® Lyderiavimas ir Įsipareigojimas. Titebond® Medienos gaminių klijavimo lyderio tradicijos ir profesionalumas yra paremti neprilygstamą produkto kokybe, puikiu asmeniniu klientų aptarnavimu ir technine pagalba. Mes labai didžiuojamės sukaupta patirtimi ir geriausių medienos apdirbimo specialistų pripažinimu. Aukščiausio lygio medienos apdirbimo specialistų pripažinimas yra pagrindinis prekinio ženklo Titebond® tikslas nuo jo sukūrimo 1952 metais. Šis įsipareigojimas prieš aukščiausios kompetencijos vartotojus yra kaip garantas siekiant ir išlaikant lyderystę medienos apdirbimo pramonėje.

Dėmesys novatoriškiems sprendimams. Didelis dėmesys tiriamiesiems darbams, kurie padeda patenkinti realius poreikius dirbtuvėse ir darbų aikštelėje iškėlė „Titebond“ į pirmaujančias pozicijas pramonėje – kuriami novatoriški produktai, kurie viršija viską, kas buvo iki šiol. Pirmieji naudojimui parengti „Liquid Hide Glue“ klijai. Originalūs alifatinės dervos medienos klijai. Tai pirmieji klijai, kurie praėjo II tipo ir, vėliau, I tipo bandymus atsparumui vandeniui. „Titebond“ taip pat prisidėjo prie ekologiškos statybos judėjimo savo pirmaisiais statybiniais klijais be tirpiklio, kurie yra pirmaujantys daug metų. Vėl ir vėl, „Titebond“ inovacijos pastūmėjo klijų pramonę ir įteikė galingus naujus produktus klientams į rankas.

Geriausi produktai darbui. Koncentruojantis į sprendimus, sukurta įspūdingai didelė revoliucingų „Titebond“ medienos klijų, grindų dangų ir statybinių klijų bei hermetikų įvairovė. Koks bebūtų darbas, „Titebond“ siūlo geriausią klasėje produktą greitam ir kokybiškam darbų atlikimui. Šiandien daugiau nei 90 „Titebond“ produktų suteikia staliams ir statybos profesionalams būtent tą sudėtį, kurios reikia ir tinkamu kiekiu virtuvės spintelėms pagaminti, medinėms grindims pakloti ar namui pastatyti. Profesionalai gali ieškoti „Titebond“ visiems savo klijavimo poreikiams.

Laiko išbandyta kokybė. Kai stalius nusuka „Titebond“ klijų buteliuko dangtelį, ar kai rangovai įdeda klijų kasetę į pistoletą – jie žino, kad jie gali pasitikėti produktu, kadangi jis sklandžiai tekės ir veiks pagal aukščiausius standartus. „Titebond“ inovacijos yra kruopščiai išbandomos laboratorijoje ir testavimo aikštelėje prieš jas pateikiant į rinką. Todėl jų sudėtis leidžia joms pirmauti atitinkamose produktų kategorijose. Produktai yra kuriami ir gaminami vienos iš seniausių ir labiausiai gerbiamų klijų kompanijų pasaulyje – „Franklin International“. „Titebond“ produktai ir „Titebond“ pavadinimas atlaikė svarbiausią išbandymą – laiko išbandymą.

Ekspertų techninė pagalba. Už „Titebond“ pavadinimo stovi techninių ekspertų komandą, kuri pasirengusi užtikrinti, kad klientai naudotų geriausius produktus savo darbui – ir gautų viską iš savo naudojamų produktų. Pirmoji tokio tipo pramonėje – „Titebond“ techninės pagalbos komanda – greitai reaguoja į telefono ar el. pašto pranešimus įprastomis darbo valandomis. Klientai taip pat gali gauti pagalbą 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę www.titebond.com. Už „Titebond“ pavadinimo yra žmonės, kurie rūpinasi klientais ir jų projektų sėkme.